Udany trening = dobry początek dnia.

Tuż po przebudzeniu wiesz, że ten dzień nie będzie należał do twoich najlepszych. Jednak czy warto się tak ,,spinać”. Raczej nie. Należy odstawiać nerwy na bok i cieszyć się kolejnym dniem. W końcu nowy może dawać duże możliwości na udany trening. Warto zapoznać się z tymi radami aby kolejny dzień był co raz lepszy i nie zabrakło sił na ćwiczenia.
Pożywne śniadanie, dzięki niemu można się naładować energią już od samego rana. Posiłek poranny tuż po przebudzeniu będzie w bardzo dużej mierze decydował o przebiegu całego dnia. Na sam początek trzeba wykorzystać moc białka. Wybór w tej kwestii jest całkiem spory – jajka, białko serwatkowe w proszku, serek wiejski lub jogurt naturalny. Dodać do pierwszego posiłku dnia węglowodany złożone w postaci np. płatek owsianych oraz odrobinę zdrowych tłuszczy.
Błyskawiczne przebudzenie i duża dawka energii na cały dzień to na pewno kilka pompek, przysiadów. Dzięki temu można szybko stanąć na nogi i z wielkim ,,utęsknieniem” czekać na swój właściwy trening na siłowni.