Jak wyeliminować lenia ze swojego treningu.

Bardzo wiele osób nastawia się jedynie na odchudzanie jednodniowe. Jednak to nie wszystkim to polega. W swoim działaniu należy być konsekwentnym. Co należy zrobić aby w końcu zmierzać do zdrowej sylwetki.
Na samym początku należy obrać cel treningowy. Nie należy bać się spojrzeć na coś w dłuższej perspektywie. Najważniejsze jest to aby zdefiniować sobie to, co chcę osiągnąć za te trzy lub cztery miesiące. Czy chodzi o redukcję tłuszczu a może o powiększenie masy mięśniowej.
Po każdym treningu warto zapisywać swój postęp. Nawet taka błahostka, że w przeciągu tygodnia nie zjedliśmy nawet ani jednego fastfooda może być dużym sukcesem.
Nie należy traktować swojego celu treningowego tak poważnie. Należy do tego wszystkiego podejść z odpowiednią rezerwą. Warto do tego podchodzić na luzie aby zbytnio nie ,,katować” swojego organizmu.
Wybrać swoją ulubioną aktywność fizyczną. Przede wszystkim należy się zdecydować na sport, który sprawiać może przyjemność. Trening boksu nie daję gwarancji zadowolenia na ustach. Trzeba koniecznie to zmienić aby zająć się czymś bardziej pożytecznym.